• انتصاب مدیر کل جدید پزشکی قانونی

   انتصاب مدیر کل جدید پزشکی قانونی

   انتصاب مدیر کل جدید پزشکی قانونی

   طی حکمی از سوی دکتر شجاعی رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور، دکتر آرتین کمالی به عنوان مدیر کل پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی منصوب شد.

   طی حکمی از سوی دکتر شجاعی رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور، دکتر آرتین کمالی به عنوان مدیر کل پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی منصوب شد.

   به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی استان طی مراسمی که به همین مناسبت و با حضور دکتر برزگر قائم مقام سازمان پزشکی قانونی، دکتر ورسه ای مدیر کل حفاظت و اطلاعات سازمان، حجه الاسلام والمسلمین مظفری رئیس کل دادگستری استان، اعضای شورای قضایی و مقامات قضایی و اجرایی استان در سالن اجتماعات دادگستری برگزاری شد از خدمات ده ساله دکتر بهرام صمدی راد تکریم و دکتر آرتین کمالی به عنوان مدیر کل جدید پزشکی قانونی استان معرفی شدند.

   در این مراسم دکتر صمدی راد پس از عرض خیر مقدم گزارش مبسوطی از عملکرد اداره کل در زمینه های عمرانی، فنی آموزشی و پژوهشی ارائه داد.

   در ادامه حجه الاسلام والمسلمین مظفری رئیس کل دادگستری استان با تجلیل از عملکرد اداره کل پزشکی قانونی، ضعف مزمن اعتبارات و امکانات دادگستری و سازمانهای تابعه را یکی از معضلات اساسی این دستگاه برشمرد و با اعلام اینکه عقب ماندگی اعتباری که از سالیانه دور وجود داشته است اقدامات صورت گرفته در طی 20 سال اخیر در بخش های مختلف دادگستری و سازمانهای تابعه وضعیت را آنطور که باید به شرایط مطلوب نرسانده است. ایشان مسئولیت را امانتی بر دوش مدیران عنوان کرد و گفت: ما باید از فرصت مدیریتی ایجاد شده در جهت ارائه خدمات صادقانه به مردم درجهت رسیدگی به مشکلات آنان به بهترین وجه مورد استفاده قرار دهیم. وی در پایان ضمن تقدیر از زحمات دکتر صمدی راد، انتصاب دکتر کمالی را به سمت مدیر کل جدید پزشکی قانونی استان تبریک گفت و برای ایشان در ادامه خدمت به مردم شریف استان آرزوی موفقیت کرد.

   دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز یکی دیگر از سخنرانان این مراسم بود که ضمن تجلیل از همکاریهای موثر و سودمند پزشکی قانونی با دانشگاه، وضعیت پزشکی قانونی را با 20 سال پیش غیر قابل مقایسه خواند و گفت : پزشکی قانونی استان در طول این سالها پیشرفت قابل توجهی در همه زمینه های خصوصاً علمی و پژوهشی داشته است. وی از ادامه همکاریهای علمی و پژوهشی با اداره کل پزشکی قانونی استان در زمینه های مختلف استقبال کرد.

   در ادامه مراسم دکتر برزگر قائم مقام سازمان پزشکی قانونی کشور یکی از معضلات اساسی سازمان را کمبود نیروی انسانی برشمرد و گفت. چارت سازمان پزشکی قانونی 7300 پست مصوب دارد که از این تعداد هم اکنون سازمان پزشکی قانونی کشور با 2300 نفر درحال ارائه خدمت به هموطنان می باشد و باقی پست های این سازمان در حال حاضر بلاتصدی است.وی اظهار امیدواری کرد با همکاری دولت و سازمان های ذیربط بتوان در خصوص اخذ مجوزهای لازم جهت جذب نیروهای تخصصی و اداری اقدام موثری بعمل آورد. وی با اعلام اینکه بیش از 50 درصد از نیروهای شاغل در سازمان پزشکی قانونی و بیش از 60 درصد نیروها دارای مدرک کارشناسی به بالا می باشند افزود سازمان پزشکی قانونی یک سازمان تخصصی و فنی است.

   ایشان در ادامه تغییر مدیریت ها را یکی از لوازم ساختاری سازمانها بر شمرد وضمن تقدیر از خدمات دکتر صمدی راد برای دکتر کمالی در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد.

   در خاتمه دکتر کمالی نیز با سخنانی ضمن ابراز خوشحالی از ایجاد فرصت خدمت در استان پر افتخار آذربایجان شرقی اظهار امیدواری کرد که با همکاری و تعامل سازنده با دادگستری و سایر دادستگاههای ذیربط بتوان به پیشرفت های موجود در مجموعه اداره کل سرعت بیشتری داد.

   گفتنی است دکتر آرتین کمالی پیش از این مسئولیت اداره کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه را بر عهده داشت.

   گالری
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها