• میانگین سنی مرگهای ناشی از مصرف الکل ۳۰ تا ۳۹ سال است

   میانگین سنی مرگهای ناشی از مصرف الکل ۳۰ تا ۳۹ سال است

   میانگین سنی مرگهای ناشی از مصرف الکل ۳۰ تا ۳۹ سال است

   مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی: میانگین سنی مرگ و میر ناشی از مصرف الکل در استان در بازه‌ی سنی 30 تا ۳۹ سال قرار دارند.

   مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی با بیان این‌که میانگین سنی فوتی‌های ناشی از مصرف الکل در استان در بازه‌ی سنی 30 تا ۳۹ سال قرار دارند و افراد دارای تحصیلات ابتدایی بیشترین میزان فوتی را در اثر مصرف الکل به خود اختصاص داده‌اند.

   به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی استان، دکتر کمالی در اولین جلسه کمیته استانی پیشگیری، درمان، کاهش آسیب و مقابله با مصرف مشروبات الکلی گفت :بیشترین مشکل در بحث مصرف الکل و فوتی‌ها، عدم آگاهی و ترس از موارد قانونی است و اکثر مسمومین ناشی از مصرف الکل به دلیل ترس از موارد قانونی دیر به بیمارستان مراجعه می‌کنند‌.
   وی ادامه داد: متاسفانه مراجعه‌ی دیرهنگام مسموم شدگان ناشی از مصرف الکل به بیمارستان به دلیل ترس از قانون، موجب فوت یا نابینایی آن‌ها می‌شود.

   مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی افزود: مصرف اتانول عوارض خود را در مسموم شدگان سریعا و به صورت حاد نشان می‌دهد ولی متانول در بروز عوارض حدود ۴۸ یا ۷۲ ساعت تاخیر دارد و اکثرا عوارض خود را در بدن فرد با مشکلات گوارشی نشان می‌دهد.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها