• کاهش تلفات ناشی از حوادث کاری در استان

   کاهش تلفات ناشی از حوادث کاری در استان

   کاهش تلفات ناشی از حوادث کاری در استان

   22 نفر در طی چهار ماهه اول امسال بر اثرحوادث ناشی از کار دراستان آذربایجان شرقی جان خودرااز دست دادند که یک نفر از آنها زن بوده است.

   22 نفر در طی چهار ماهه اول امسال بر اثرحوادث ناشی از کار دراستان آذربایجان شرقی جان خودرااز دست دادند که یک نفر از آنها زن بوده است. این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 6 نفر کاهش داشته است.

   به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی آذربایجان شرقی،10 نفر از این فوت شدگان به علت سقوط از بلندی، 8 نفر برخورد جسم سخت،3 نفر برق گرفتگی و یک نفر نیز براثر سوختگی جان خود را از دست داده اند.

   بر اساس این گزارش درطی این مدت تعداد 455 نفر نیز بر اثرمصدومیت ناشی از حوادث کار به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که از این تعداد 11 نفر زن و بقیه مرد بودند.

   همچنین در طی تیر امسال 7 نفر به علت حادثه کاری فوت کرده که این آماردرمقایسه با مدت مشابه سال قبل 2 نفر افزایش یافته است.در این مدت 141 نفرنیز به علت مصدومیت حوادث کاری به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 7 نفری را نشان می دهد.

   گفتنی است تعداد کل فوت شدگان حوادث کاری در سال 97 برابر با 73 نفر بود که یک نفر از آنان زن و بقیه مرد بودند و نیز تعداد کل مصدومین حوادث کارمراجعه کننده در سال 97 برابر با یکهزارو306 نفر بود که از این تعداد 40 نفر زن و یکهزارو 266 نفر مرد بودند.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها