• مرگ 29 نفر و مصدومیت 583 نفربراثر حوادث کاری در استان

   مرگ 29 نفر و مصدومیت 583 نفربراثر حوادث کاری در استان

   مرگ 29 نفر و مصدومیت 583 نفربراثر حوادث کاری در استان

   29 نفر در طی پنج ماهه اول امسال بر اثرحوادث ناشی از کار دراستان آذربایجان شرقی جان خودرااز دست دادند که همگی آنها مرد بوده است.

   29 نفر در طی پنج ماهه اول امسال بر اثرحوادث ناشی از کار دراستان آذربایجان شرقی جان خودرااز دست دادند که همگی آنها مرد بوده است. این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 5 نفر کاهش داشته است.

   به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی آذربایجان شرقی،15 نفر از این فوت شدگان به علت سقوط از بلندی، 10 نفربراثر برخورد جسم سخت،3 نفر برق گرفتگی و یک نفر نیز براثر سوختگی جان خود را از دست داده اند.

   بر اساس این گزارش درطی این مدت تعداد 583 نفر نیز بر اثرمصدومیت ناشی از حوادث کار به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که از این تعداد 15 نفر زن و بقیه مرد بودند.

   همچنین در طی مرداد امسال 7 نفر به علت حادثه کاری فوت کرده که این آماردرمقایسه با مدت مشابه سال قبل یکنفر افزایش داشته است. در این مدت 128 نفرنیز به علت مصدومیت حوادث کاری به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 2 نفری را نشان می دهد.

   گفتنی است تعداد کل فوت شدگان حوادث کاری در سال 97 برابر با 73 نفر بود که یک نفر از آنان زن و بقیه مرد بودند و نیز تعداد کل مصدومین حوادث کارمراجعه کننده در سال 97 برابر با یکهزارو306 نفر بود که از این تعداد 40 نفر زن و یکهزارو 266 نفر مرد بودند.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها